Atrakcje w Mikoszewie

(16)

Plaża w Mikoszewie Piaszczysta plaża w Mikoszewie jest szeroka, dzięki temu na plaży każdy powinien znaleźć wystarczająco miejsca dla siebie, nawet w sezonie wakacyjnym. Dodatkowo spadek dna morskiego... więcej »

Park Krajobrazowy „Mierzeja Wiślana” Obszar Krajobrazowy objęto ochroną prawną w celu zachowania unikatowych w skali kraju walorów przyrodniczych, kulturowych, historycznych i kraj... więcej »

Buffalo - Bill - jazda konna Jest to idealne miejsce nie tylko dla osób, które potrafią jeździć na koniach. Jeżeli nigdy dotąd nie siedziałeś nawet na koniu, a zawsze marzyłeś o takiej przygodzie, mus... więcej »

ul. Gdańska 2, Jantar

Rezerwat Mewia Łacha Rezerwat przyrody Mewia Łacha położony jest u ujścia Wisły, a właściwie jej przekopu, do morza. To około 150 hektarów chronionego terenu, przy czym większa jego część przy... więcej »

Przeprawa promowa Mikoszewo - Świbno Gdy pod koniec XIX stulecia wykonano przekop Wisły, zmieniając miejsce jej ujścia, zaistniała potrzeba przeprawy promowej przez Wisłę, aby skrócić drogę do Gdańska... więcej »

Dom Podcieniowy w Mikoszewie Jednym z zabytkowych budynków nadmorskiego Mikoszewa jest XIX-wieczny, drewniany dom podcieniowy na ulicy Gdańskiej 68. Domy podcieniowe to rodzaj dużych wiejskich budynkó... więcej »

ul. Gdańska 68, Mikoszewo

Centrum Rodzinnej Rekreacji Centrum Rodzinnej Rekreacji to idealna atrakcja dla całej rodziny. W skład Centrum wchodzi Ptaszarnia, Mini ZOO, przejażdżki na koniu, jazda na gokartach rowerowych na przy... więcej »

ul. Gdańska 1, Jantar

Mini ZOO w Jantarze Kangury, zebra, wielbłąd jednogarbny, kozy kameruńskie, syryjskie i miniaturki, lamy, guanako, alpaki, osły domowe, daniele oraz pawie, w tym wyjątkowe pawie białe, emu, nandu i eg... więcej »

ul. Gdańska 1, Jantar

Park Przygody Mikoszewo Park Przygody w Mikoszewie czynny jest w sezonie letnim. To miejsce rekreacji, sportu i integracji dla osób lubiących aktywność na świeżym powietrzu. Motto tego miejsca brzmi 1... więcej »

ul. Gdańska 29, Mikoszewo

Stegna Stegna to popularna, nadmorska, położona na Mierzei Wiślanej, tylko 30 km od Gdańska, wieś wakacyjna. Plusem miejscowości jest dobra komunikacja z Warszawą (DK nr 7), Łodzią i Śląskiem (A1). Co... więcej »

Jantar Jantar to przymorska wioska wczasowa na Mierzei Wiślanej, w gminie Stegna. W wakacje Jantar staje się turystycznym kurortem. Odbywa się tu dużo koncertów, imprez, turniejów plażowej piłki siatk... więcej »

Sztutowo Sztutowo to duża wioska (siedziba władz gminnych), która mieści się w województwie pomorskim, przy drodze łączącej Trójmiasto z Krynicą Morską, na Żuławach Wiślanych. Gmina Sztutowo oferuje d... więcej »

Kąty Rybackie Kąty Rybackie to nadmorska wioska leżąca pośrodku Mierzei Wiślanej. Kąty Rybackie to także wieś rybaków - od lat mieszkańcy Kątów Rybackich utrzymują się z rybołówstwa. Dorocznie, 29 cze... więcej »

Krynica Morska Krynica Morska jest jednym z najmniejszych, rozważając liczbę ludności, polskich miast. Miejscowość położona jest na Mierzei Wiślanej - wąskim pasku lądu oddzielającego Zalew Wiślany od... więcej »

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00