widgets Domki

checked Dowolne udogodnienie

Domki w Mikoszewie (8)

Sprawdź oferty domków nad morzem w Mikoszewie - Ciesz się bliskością plaży, atrakcjami. Wypocznij nad morzem w Mikoszewie.

Domki w Mikoszewie

Tanie domki w Mikoszewie to popularna forma zakwaterowania na wczasy nad morzem. Dużym plusem domków jest niezależność i intymność.  Domki zazwyczaj posiadają swój własny taras gdzie możemy zjeść pyszne śniadanie oraz zrobić grilla. Tanie domki w Mikoszewie - czy jest to możliwe? Owszem - ceny domków są różne - zleżą od lokalizacji, terminy czy wyposażenia.

Domki letniskowe w Mikoszewie to najczęściej obiekty sezonowe, nie są używane zimą, więc część z nich pozbawiona jest ogrzewania. Jeśli obiekt jest ogrzewany to taka informację znajdziemy w opisie.

Ceny wynajęcia domków są różne - zależą od terminu, wielkości domku, lokalizacji. Czy domki w Mikoszewie są drogie? Wiele zależy od tego w ile osób wybieramy się na urlop. Z reguły cena jest liczona za cały domek, jeśli domek jest 6-8 osobowy, a my wybieramy się w 3-4 osoby - to cena za osobę będzie wyższa. Ceny za wynajęcie domku w Mikoszewie zaczynają się w okolicy 40 zł za dobę od osoby.

Część obiektów przyjmuje gości z ich czworonożnymi przyjaciółmi, wówczas, w opisie obiektu, znajduje się informacja i piktogram "Akceptujemy małe zwierzęta". W niektórych obiektach może być naliczana opłata za zwierzę.

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0