Domki w Mikoszewie

(8)

Domki w Mikoszewie

<p>Tanie domki w Mikoszewie to popularna forma zakwaterowania na wczasy nad morzem. Dużym plusem domków jest niezależność i intymność.  Domki zazwyczaj posiadają swój własny taras gdzie możemy zjeść pyszne śniadanie oraz zrobić grilla. Tanie domki w Mikoszewie - czy jest to możliwe? Owszem - ceny domków są różne - zleżą od lokalizacji, terminy czy wyposażenia.</p>

Domki letniskowe w Mikoszewie to najczęściej obiekty sezonowe, nie są używane zimą, więc część z nich pozbawiona jest ogrzewania. Jeśli obiekt jest ogrzewany to taka informację znajdziemy w opisie.

Ceny wynajęcia domków są różne - zależą od terminu, wielkości domku, lokalizacji. Czy domki w Mikoszewie są drogie? Wiele zależy od tego w ile osób wybieramy się na urlop. Z reguły cena jest liczona za cały domek, jeśli domek jest 6-8 osobowy, a my wybieramy się w 3-4 osoby - to cena za osobę będzie wyższa. Ceny za wynajęcie domku w Mikoszewie zaczynają się w okolicy 40 zł za dobę od osoby.

Część obiektów przyjmuje gości z ich czworonożnymi przyjaciółmi, wówczas, w opisie obiektu, znajduje się informacja i piktogram "Akceptujemy małe zwierzęta". W niektórych obiektach może być naliczana opłata za zwierzę.

Wyślij zapytanie

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma AKCEPT, Plac Piastowski 14/2, 58-560 Jelenia Góra, szczegóły w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane oraz jakie masz prawa z tym związane znajdziesz w Polityce Prywatności. Wypełniając formularz i klikając przycisk „wyślij zapytanie", wyrażasz zgodę na przesłanie Twojego zapytania, w tym Twoich danych osobowych do właściciela obiektu noclegowego , , , , który zgodnie z art. 13. pkt 16 „REGULAMINU KORZYSTANIA Z PORTALI NALEŻĄCYCH DO FIRMY AKCEPT", w momencie przekazania danych osobowych Odwiedzającego poprzez Portale z formularza zapytań, ma zapewnić ich bezpieczeństwo zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych(określane jako „RODO", „ORODO", „GDPR" lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") oraz obowiązujących przepisów krajowych.

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00