Atrakcje Turystyczne

Park Przygody Mikoszewo

Park Przygody w Mikoszewie czynny jest w sezonie letnim. To miejsce rekreacji, sportu i integracji dla osób lubiących aktywność na świeżym powietrzu. więcej »

ul. Gdańska 29, Mikoszewo

Centrum Rodzinnej Rekreacji

Centrum Rodzinnej Rekreacji to idealna atrakcja dla całej rodziny. W skład Centrum wchodzi Ptaszarnia, Mini ZOO, przejażdżki na koniu, jazda na gokartach rowerowych na przygotowanym odpowiednio torze. więcej »

ul. Gdańska 1, Jantar

Stegna

Stegna to popularna, nadmorska, położona na Mierzei Wiślanej, tylko 30 km od Gdańska, wieś wakacyjna. więcej »

Jantar

Jantar od zawsze związany był z bursztynem. W Polsce, w otoczeniu Jantaru, najłatwiej znaleźć kawałki bursztynu. więcej »

Sztutowo

Sztutowo to duża wioska (siedziba władz gminnych), która mieści się w województwie pomorskim, przy drodze łączącej Trójmiasto z Krynicą Morską, na Żuławach Wiślanych. więcej »

Kąty Rybackie

Kąty Rybackie to nadmorska wioska leżąca pośrodku Mierzei Wiślanej. Kąty Rybackie to także wieś rybaków - od lat mieszkańcy Kątów Rybackich utrzymują się z rybołówstwa. więcej »

Krynica Morska

Krynica Morska jest jednym z najmniejszych, rozważając liczbę ludności, polskich miast. Miejscowość położona jest na Mierzei Wiślanej - wąskim pasku lądu oddzielającego Zalew Wiślany od morza. więcej »